Transporto valdymo sistema

Stebėkite savo transportą bet kur ir bet kada!

GpsGo nauda Jūsų verslui

0 %
Sutaupomas kuras
0 %
Transporto parko apskaitos automatizavimas
0 %
Mažiau piktnaudžiavimų darbo automobiliu
0 %
Ekonomiškesnis vairavimas
transport. valdymas 1

Transporto sekimas realiuoju laiku

Nepriklausomai nuo transporto priemonių skaičiaus, GpsGo programinė įranga leis stebėti ir apsaugoti jūsų transportą. Žinokite kas vyksta su jūsų transportu sekdami ir naudodami išsamius ir dinamiškus žemėlapius. Jūsų patogumui palaikome net 5 skirtingus žemėlapius.

Naudodami tokius įrankius kaip „zonos“ galite ne tik stebėti savo transporto parko būvimo vietą, bet ir kontroliuoti vietas, kurias pasirinkote kaip uždraustas. Tiksliai žinokite kiek laiko darbuotojas praleido kiekvienoje zonoje, kada įvažiavo ir išvažiavo iš nustatytos teritorijos.

Sudarykite optimalius maršrutus, tiesiogiai bendraukite su vairuotoju, raskite artimiausią laisvą transporto priemonę taip efektyviau išnaudodami savo automobilių parką.

Mažinkite autoparko degalų sąnaudas

GpsGo transporto valdymo sistema gali padėti jums gerokai sumažinti kuro išlaidas. Stebėkite savo vairuotojo elgesį bei vairavimo įpročius, sumažinkite tuščiosios eigos trukmę, optimizuokite maršrutus taip sutaupydami degalų sąnaudas.

GpsGo programinė įranga tiksliai apskaičiuos kiek galite sutaupyti per mėnesį ir pateiks ataskaitas kaip tai padaryti. Vidutinis kuro sunaudojimas sumažėja 30% naudojantis GpsGo sprendimu.

transport. valdymas 2
transport. valdymas 3

Transporto priežiūra

Gaukite viso savo transporto parko priemonių diagnostikos, ridos ir kitas ataskaitas, kad galėtumėte mažiau jaudintis dėl savo parko gerovės ir daugiau dėmesio skirti verslo plėtrai. GpsGo sprendimai padės sumažinti transporto nusidėvėjimo kaštus ir piktnaudžiavimą darbo automobiliu. Visos ataskaitos paruošiamos pagal jūsų poreikius:

Buhalterinės ataskaitos
Specializuotos ataskaitos
– Papildomos ataskaitos

Optimizuokite savo transporto parko valdymą net 90%!

Tiesioginiai įspėjimai

Gaukite tiesioginius įspėjimus apie greičio viršijimą, įspėjimus apie įvažiavimo ir išvažiavimo zonas, realiuoju laiku stebėkite tuščiąją eigą ir kt. Naudojantis GpsGo paslaugomis pastebėjome net 20% pagerėjusį darbuotojų vairavimą. Stebėkite šiuos duomenis ir atitinkamai įvertinkite vairuotojus:

– Staigus pagreitėjimas
– Stiprus stabdymas
– Staigūs sustojimai
– Staigūs posūkiai
– Greičio viršijimas ir kt.