KODĖL GPS GO

1KM

Tikslūs kaštai skirtingiems automobiliams

Techninė priežiūra

Skirtingai nei kitose transporto valdymo platformose mes didelį dėmesį skiriame autoparko techninei priežiūrai. GPS GO platformoje yra pilnai integruota techninės priežiūros sistema, kuri:

1KM

Tikslūs kaštai skirtingiems automobiliams

Kodėl GPS GO www.gpsgo.lt

Intuityvi

Vartotojo sąsaja

Vartotojui orientuota sistema

GPS GO sistema yra sukurta taip, kad vartotojai galėtų ja naudotis paprastai, efektyviai ir patogiai. Mūsų sistemos dizainas ir funkcionalumas yra sukurtas atsižvelgiant į vartotojų poreikius, gebėjimus ir naudojimo scenarijus.

Sklandus

Sistemos įdiegimas

Paprastas GPS GO sistemos diegimo procesas

Palaikom skirtingų gamintojų gaminius (Teltonika, Ruptela ir Xirgo). Klientams galime instaliuoti naujus gaminius arba jeigu jau turite GPS daviklius galime naudoti Jūsų turimus gaminius, kad be papildomų išlaidų galėtumėte pradėti naudotis mūsų sistema. Priklausomai nuo autoparko dydžio sistemos integracija gali užtrukti nuo 1d. iki savaitės.

Sklandus

Sistemos įdiegimas

Kontaktai - GPS GO www.gpsgo.lt

Garantuojame

Savo produkto kokybę

Patirtis ir komanda

Rinkoje esame jau 9 metus per kuriuos sukūrėme ir nuolat tobulinome transporto valdymo sistemą. Profesionali inžinierių ir programuotojų komanda kiekvieną dieną dirba prie GPS GO sistemos tobulinimo, kad atitiktų visus klientų keliamus reikalavimus. Aptarnavimo specialistai užtikrina komunikacija su klientais, įsigilina į problemas bei padeda jas greitai išspręsti.